Krasnoludki w kinie

Utworzono dnia 24.04.2022

W czwartek 14  kwietnia  przedszkolaki  z grupy „Krasnoludki” wybrały się na wycieczkę do kina  CK  w Łęcznej.  Dzieci miały okazję obejrzeć Film animowany pt.: " Kurczak mały".

Kurczak może i mały, ale dużo radości daje. Bohaterem animacji jest  niewielki kurak, któremu nikt nie wierzy, iż widział jak spada kawałek nieba. Wyśmiewany przez rówieśników ze szkoły, niedoceniany przez nauczycieli, a przede wszystkim nie rozumiany przez ojca, postanawia zmienić swoje życie i udowodnić, że nie jest zdesperowany i nie stara się zwrócić na siebie uwagę otoczenia. Doskonała okazja nadarza się podczas rozgrywek bejsbolowych. Jednak wtedy ponownie... kawałek nieba spada Kurczakowi Małemu na głowę. W  małym ciałku Kurczaka  kryje się wielki duch, pomysłowość i serce. Dzięki temu bardzo szybko można polubić Kurczaka Małego, a także jego dziwacznych przyjaciół, grupę postaci zepchniętych na margines szkolnego życia, czyli opasłą świnkę, wymądrzające się brzydkie kaczątko oraz rybkę, która czuje hip hop.

To barwne i różnorodne stado dostarczyło wiele radości widowni.  Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.

Krasnoludki w kinie

Utworzono dnia 24.04.2022, 20:51