Utworzono dnia 30.10.2022

Utrwalaliśmy zasady zdrowego żywienia. Wspólna praca była bardzo interesująca a efekty przepyszne!!!

Dziękujemy Pani Kamili za super przepis.

Zachęcamy do skorzystania i upieczenia, wspólnie z dziećmi, ciasteczek w domu!

SKŁADNIKI

1 szklanka płatków owsianych

1/2 szklanki puree dyniowego

1/2 banana

1 łyżeczka cynamonu

2 łyżki siekanych orzechów (włoskich lub laskowych)

2 łyżki pestek dyni

4 łyżki miodu lub syropu klonowego

1 łyżka płynnego oleju kokosowego

PRZYGOTOWANIE

W dwóch miskach mieszamy osobno składniki suche (płatki, cynamon, orzechy, pestki) i mokre (puree, rozgnieciony banan, miód i olej). Łączymy je razem, formujemy w dłoniach dość duże kulki, które spłaszczamy i układamy na blasze wyłożonej papierem do pieczenia. Wkładamy do piekarnika nagrzanego do 180 stopni na około 20 minut - do zrumienienia. Przekładamy na kratkę do ostudzenia.

Smacznego :)

Utworzono dnia 30.10.2022, 17:34