„Krasnoludki” w ramach realizacji Projektu „Z kulturą mi do twarzy” odwiedzają Urząd Miejski w Łęcznej

Utworzono dnia 30.10.2022

Czym zajmują się pracownicy Urzędu? Kto pomoże w remoncie przedszkola? A do kogo mamy się zgłosić żeby umówić się na wizytę do Burmistrza? Tego wszystkiego dowiedzieli się najmłodsi mieszkańcy odwiedzając Urząd Miasta i Gminy w Łęcznej.

Wizyta była ciekawą przygodą dla najmłodszych mieszkańców naszej Gminy. Podczas spotkania sam Burmistrz Miasta i Gminy Łęczna Leszek Włodarski oprowadził grupę po Urzędzie i przedstawił, czym zajmują się pracownicy na poszczególnych stanowiskach.

Dzieci miały okazję dowiedzieć się jakie sprawy można załatwić w Urzędzie. W Referacie Finansów, z Panią Skarbnik debatowali o zakupie nowych zabawek do Przedszkola.

Największą radość wzbudziła wśród dzieci wizyta w gabinecie Burmistrza! Zdecydowanie najbardziej przedszkolakom podobało się stanowisko Burmistrza, bo wśród grupy podczas dzisiejszego spotkania mogliśmy wytypować osoby zainteresowane tym stanowiskiem. :D Na zakończenie wizyty Burmistrz wręczył małym gościom cukierki.

W ramach podziękowań za umożliwienie zwiedzania Urzędu dzieci podarowały włodarzowi Gminy mały upominek.

Utworzono dnia 30.10.2022, 17:39