Dzielne dzieciaki i ich sposoby na mikroby

Utworzono dnia 13.06.2021

W dniach 07.06 – 11.06.2021r. w grupie ,,Muchomorki” realizowaliśmy program edukacyjny Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Łęcznej „Dzielne dzieciaki i ich sposoby na mikroby”. Celem programu jest poznanie zasad ochrony swojego zdrowia przed mikroorganizmami poprzez wdrażanie zdrowego stylu życia i racjonalne zachowania, podnoszenie świadomości  zakresie zagrożeń, z obecną sytuacja epidemiologiczną  oraz dbania o higienę osobistą. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach. Obejrzały prezentację multimedialną pt. „Dzielne dzieciaki i ich sposoby na mikroby”. Wspólnie przypomnieliśmy sobie etapy dokładnego mycia rączek, odpowiedzieliśmy sobie na pytanie: ,, Jak należy się chronić przed koronawirusemi innymi wirusami ?”. Na koniec dzieci zaprojektowały maseczki ochronne.

Dzielne dzieciaki i ich sposoby na mikroby

Utworzono dnia 13.06.2021, 11:06