,,Jaś i Małgosia wędrują, prezenty dla rodziców szykują” – Dzień Rodziny

Utworzono dnia 17.06.2021

16.06.2021 r. już od rana w sali ,,Muchomorków” trwały przygotowania do uroczystości z okazji Dnia Rodziny. Dla dziecka mama i tata to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać i pielęgnować  więź między dzieckiem a rodzicami. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do swych rodziców organizując Dzień May i Taty. W tym roku zaprosiliśmy rodziców do magicznego lasu na przedstawienie pt. ,,Jaś i Małgosia wędrują, prezenty dla rodziców szykują”, były wiersze, piosenki oraz taniec. Przedszkolaki wystąpiły jak najpiękniej potrafią, przyprawiły wszystkich o wzruszenie. Przedszkolaki na koniec podarowały swym rodzicom pachnące świece.

Wszystkim mamusiom i tatusiom życzymy samych radosnych dni , spełnienia najskrytszych pragnień, samych cudownych chwil w życiu i pociechy z dzieci.

,, Jaś i Małgosia wędrują, prezenty dla rodziców szykują” – Dzień Rodziny

Utworzono dnia 17.06.2021, 21:14