Wycieczka do Domu Tradycji Ludowej

Utworzono dnia 17.06.2021

14 czerwca ,,Muchomorki” wyruszyły na wycieczkę do Domu Tradycji Ludowej, gdzie uczestniczyli w różnych aktywnościach przygotowanych przez p. Joannę Grzesiak. Na początku dzieci miały okazję przywitać się z sympatycznymi kózkami, które nakarmiły suchym chlebkiem. Następnie przedszkolaki zamieniły się w cukierników, mogły zagnieść ciasto i wykonać ciasteczka. Kolejnym punktem programu były warsztaty plastyczne, na których wykonaliśmy cudowne ,,Krasnale”. Pani Asia przygotowała dla Nas jeszcze warsztat pszczelarski, dowiedzieliśmy się m. in. kto to jest ,, królowa pszczół”, ,, truteń”. Mogliśmy również degustować pyszny miodek. Na koniec naszego spotkania wzięliśmy udział w zabawach podwórkowych. To był fajny dzień.

Dziękujemy p. Joannie za wspaniałe zajęcia

Wycieczka do Domu Tradycji Ludowej

Utworzono dnia 17.06.2021, 21:06