Dzień kobiet u Muchomorków

Utworzono dnia 13.03.2023

Ten wspaniały dzień spędziliśmy wyjątkowo słodko. Wybraliśmy się do PBU 30-stka na warsztaty z robienia gofrów. Przyjemność była nie tylko dla dziewczynek, ale dla całej naszej grupy.

Zajęcia kulinarne to ulubiony przez dzieci rodzaj aktywności. Mają one na celu nauczyć czerpania radości ze wspólnego przygotowywania potraw, posiłków, ale i wdrożyć je do dbania o właściwe nawyki żywieniowe. Każdy z naszych przedszkolaków uwielbia przecież kroić, smarować, rozdrabniać, ubijać i mieszać, tak też przygotowywaliśmy przepyszne gofry. Zdrowe i smakowite owoce były samodzielnie pokrojone, a ciasto na gofry odpowiednio wymieszane. Poprzez kulinarną zabawę przedszkolaki zdobyły nowe doświadczenia, odkryły nowe, ciekawe smaki – czuły się ważne i wyjątkowe.

Dzień kobiet u Muchomorków

Utworzono dnia 13.03.2023, 20:30