Przedszkolaki w Bibliotece Publicznej

Utworzono dnia 24.10.2022

Wprowadzanie dzieci w świat literatury rozpoczyna się od najmłodszych lat. Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i promowania czytelnictwa wśród dzieci.

W  ostatnim tygodniu października przedszkolaki z grupy MUCHOMORKI zostały zaproszone na warsztaty edukacyjne do Biblioteki Publicznej przy ul. Bożnicznej 21.

Tematem spotkania było zapoznanie przedszkolaków z biblioteką. Przedszkolaki dowiedziały się co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać. Bibliotekarka zachęciła dzieci  do udziału w ogólnopolskim projekcie „Mała książka wielki człowiek” – przeznaczonym dla przedszkolaków. Podczas wizyty w bibliotece każde dziecko wypożyczyło sobie książkę.

Serdecznie dziękujemy pani Barbarze Wójcik za wspaniale zorganizowane zajęcia edukacyjne, za budzenie zainteresowania książką i upowszechnianie czytelnictwa wśród najmłodszych.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Przedszkolaki w Bibliotece Publicznej

Utworzono dnia 24.10.2022, 20:35