Światowy Dzień Ziemi

Utworzono dnia 25.04.2021

22 kwietnia na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym  dniu wszyscy pamiętamy o planecie, na której żyjemy  oraz o  otaczającej nas przyrodzie. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ubrane w zieloniutkie stroje - na znak tego, że wszyscy chcemy, aby nasza planeta była czysta i zielona. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. Z tej okazji zorganizowaliśmy dla naszych przedszkolaków wiele zabaw z ekologią w tle. Na koniec zajęć dzieci wyruszyły w barwnym korowodzie alejkami wokół przedszkola. To był wspaniały dzień, pełen wrażeń, na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

Światowy Dzień Ziemi

Utworzono dnia 25.04.2021, 10:19