Utworzono dnia 07.06.2022

W słoneczne, wtorkowe przedpołudnie, wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka.

Jedną z atrakcji w tym roku był pokaz puszczania baniek mydlanych – tych ogromnych
 i maleńkich, które wznosząc się w górę powodowały zachwyt i radość dzieci. Każde dziecko wedle uznania mogło skorzystać ze  sprzętu sportowego na siłowni zorganizowanej na terenie ogródka przedszkolnego. Radosne hasanie na dmuchańcach pochłonęło niespożytą energię wysportowanych przedszkolaków. Po zabawach ruchowych dzieci udały się na słodki poczęstunek i na projekcję bajki, podczas, której otrzymały pyszny i bardzo lubiany przez wszystkich popcorn.

Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen ciekawych wrażeń. Dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie w organizację imprezy. Dzieciom życzymy spełnienia marzeń i wiele radości.

Utworzono dnia 07.06.2022, 00:17