Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej

Dzień rodziny w Skrzatach

Utworzono dnia 13.06.2024

KOCHANI RODZICE !!!  DZIĘKUJEMY WAM ZA KAŻDY GEST, UŚMIECH, ZA WASZĄ TROSKĘ I POŚWIĘCENIE, ALE PRZEDE WSZYSTKIM ZA WASZĄ NIESKOŃCZONĄ MIŁOŚĆ.

Mama i Tata to najważniejsze słowa w życiu każdego dziecka. Są one uosobieniem ciepła, miłości, bezpieczeństwa i troski. Dlatego pielęgnowanie oraz umacnianie więzi między dziećmi i rodzicami jest niezmiernie ważne. Dnia 13 czerwca Skrzaciki zaprosiły swoich rodziców do przedszkola na uroczystość z okazji Dniay i Taty.  Wierszykami, piosenkami i tańcem podziękowały rodzicom za okazywaną im miłość, cierpliwość i  trud wychowania. Za piękny występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Przedszkolaki złożyły swoim kochanym rodzicom życzenia oraz wręczyły laurki.  Potem wszyscy zasiedliśmy do słodkiego poczęstunku. Był to dzień pełen wrażeń  i emocji, który na długo pozostanie w naszej pamięci i naszych małych serduszkach.

Dzień rodziny w Skrzatach

Utworzono dnia 13.06.2024, 19:05