Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej

"Skrzaty" z wizytą w Ochotniczej Straży Pożarnej

Utworzono dnia 13.05.2024

W piękny, słoneczny dzień przedszkolaki z grupy "SKRZATY" wybrały się na wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Łęcznej. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści o trudnej, odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaków. Miały okazję z bliska obejrzeć wóz strażacki, jego wyposażenie, oglądały stroje strażaków. Dużą atrakcją była możliwość przymierzenia kasku oraz wejście do wozu strażackiego. Największą frajdę sprawiło dzieciom pokaz strumienia wody z węża strażackiego. Wizyta w straży pożarnej to doskonała forma edukacyjnego spotkania, mającego na celu uświadomienie dzieciom  zasad bezpieczeństwa oraz zachowania się w przypadku pożaru, wypadku i innych zagrożeń, które mogą mieć miejsce.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY STRAŻAKOM ZA SPOTKANIE ORAZ UMOŻLIWIENIE NAJMŁODSZYM POZNANIE ZAWODU STRAŻAKA. TAK ZDOBYTA WIEDZA POZOSTANIE W PAMIĘCI NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW.

"Skrzaty" z wizytą w Ochotniczej Straży Pożarnej

Utworzono dnia 13.05.2024, 23:28