Spotkanie z policjantką Email

25 września 2019 roku dzieci z grupy „Jagódki” oraz „Skrzaty” uczestniczyły w zajęciach z zakresu bezpieczeństwa prowadzonych przez p. Izabelę policjantkę z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej. Celem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu, w domu czy na placu zabaw. Pani policjant w formie praktycznej przekazała podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Wiele radości sprawiło również dzieciom mierzenie policyjnej czapki i zwiedzanie policyjnego radiowozu.

 

Serdecznie dziękujemy !


Poprawiony: sobota, 02 listopada 2019 14:06
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 223 gości 

Tylko dla pracowników