AIESEC - POLSKA Email

 

 

International Kindergarten oraz Across The Skyline to organizowane przez studencką organizację AIESEC innowacyjne projekty edukacyjne skierowane do przedszkoli we wszystkich większych miastach na terenie całej Polski. AIESEC to największa, międzynarodowa organizacja studencka zrzeszająca ponad 60000 członków w 110 krajach na całym świecie. Do ich zadań należy realizacja projektów z wielu, różnych dziedzin. Projekty polegją na prowadzeniu przez obcokrajowców z całego świata warsztatów interaktywnych dla dzieci w wiekuszkolnym
i przedszkolnym. Ich
celem jest praktyczna nauka języka angielskiego, obudzenie ciekawości świata oraz przełamywanie barier kulturowych. Jest to możliwe dzięki warsztatom prowadzonym przez wykwalifikowanych studentów pochodzących niemal z całego świata. Podczas zajęć dzieci mają nie tylko okazję do dobrej zabawy, ale mają także możliwość poznania wielu kultur już
w najmłodszym wieku. Ponadto projekty umożliwiają zdobycie cennego doświadczenia oraz uczą otwartości na innych.

Projekt AIESEC w naszym przedszkolu trwał od 24 do 28 lutego. Przez cały tydzień studenci których gościliśmy opowiadali przedszkolakom o swoich krajach, uczyli ich języka angielskiego, symboli, piosenek itd. W warsztatach wzięły udział dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Razem
z Abi studentem z Indonezji i Manoelem studentem z Brazylii dzieci bawiły się, słuchały bajek, tańczyły. Nawiązały się również nowe międzynarodowe przyjaźnie. Na zakończenie goście otrzymali od nas upominki. Abiego i Manoela wszyscy pożegnaliśmy brazylijskim tańcem.

Poprawiony: piątek, 20 stycznia 2017 20:04
 

Liczba przeglądających

Naszą witrynę przegląda teraz 218 gości 

Tylko dla pracowników