Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej

Bal karnawałowy

Utworzono dnia 31.01.2021

W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma!
W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się!


Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, natomiast bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Mimo wyjątkowej sytuacji, w której się znajdujemy i która utrudnia nam normalne funkcjonowanie, nie mogłyśmy odebrać dzieciom tej radosnej chwili. Dlatego w tym roku cały tydzień był dla nas szczególnie bajeczny.  
 

Panie dołożyły wszelkich starań, by wszystkie sale za sprawą wyjątkowych dekoracji w postaci balonów, serpentyn, pomponów i błyskotek wyglądały zjawiskowo i wprowadziła dzieci w wesoły nastrój zachęcający do wspólnej zabawy. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, czarownice, kowboje, policjanci, wróżki, żabki, biedronki, motylki, kotki, myszki, piraci a także inne postacie z kreskówek opanowały nasze przedszkole. Nawet panie postanowiły przebrać się, co wywołało jeszcze większy uśmiech na twarzach naszych wychowanków
 

Bal dostarczył wszystkim wiele radości. My, dorośli, patrząc na zabawę dzieci, możemy uczyć się od nich spontaniczności i radości życia.

Bal karnawałowy

Utworzono dnia 31.01.2021, 22:23

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 527

W poprzednim tygodniu: 532

W tym miesiącu: 1147

W poprzednim miesiącu: 2202

Wszystkich: 82735