Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej

Barbórka w przedszkolu

Utworzono dnia 05.12.2023

"Za czarny węgiel i za sól białą chwała górnikom dzielnym, wytrwałym!"

Dzień Górnika to jedna z wielu uroczystości, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Przedszkola Publicznego nr 1w Łęcznej. Tradycyjnie w grudniu przedszkolaki goszczą przedstawicieli jednego z najstarszych i najtrudniejszych zawodów - górników z Kopalni Węgla Kamiennego „Bogdanka” S.A. Zaproszonych górników, ubranych w galowe mundury, przedszkolaki powitały specjalnym programem artystycznym - prezentując swoje umiejętności, recytując, tańcząc i śpiewając. Po części artystycznej goście podzielili się z dziećmi wiedzą na temat ciężkiej pracy w kopalni. Niewątpliwie wielką atrakcją dla dzieci były górnicze mundury, w których nasi goście się zaprezentowali oraz wnikliwie o nich opowiedzieli. Na koniec goście otrzymali pamiątkową dyplomy, a każdy przedszkolak otrzymał od zaproszonych gości słodką niespodziankę.

Serdecznie dziękujemy za wizytę i zapraszamy za rok!

Barbórka w przedszkolu

Utworzono dnia 07.12.2023, 00:41