Charytatywny Dzień Piżamy – 04.11.2022r.

Utworzono dnia 30.10.2022

Nasze przedszkole w tym roku dołączy do akcji charytatywnej prowadzonej przez Fundację Gdy Liczy Się Czas, a organizowanej w ramach Ogólnopolskiego Charytatywnego Dnia w Piżamach -  obudź w sobie Anioła na rzecz onko-chorych Dzieci, który w naszej placówce odbędzie się 04.11.2022r. - piątek.

Tego dnia zachęcamy, aby wszystkie dzieci przyszły do przedszkola w piżamach, dlaczego piżamy? Ponieważ piżama niejednokrotnie to jedyny strój dzieciaków, które spędzają długi czas na oddziałach onkologicznych. Będzie to dzień empatii, solidarność z dziećmi ciężko chorymi, a przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie ponieważ nawet najmłodsi powinni wiedzieć, że warto zadbać o zdrowie i regularnie się badać.

Będziemy bardzo wdzięczni za cegiełki, które będą wspierać małych pacjentów na oddziałach onkologii , zakup pomp na oddziały onkologii (tym razem na oddział Onkologii, Hematologii i Transplantologii USzD w Lublinie) oraz rehabilitację dzieci.

Wpłata jest dobrowolna, sugerowana przez nas kwota to 5 zł. Tego dnia skarbonki każdej grupy będą wystawione przy każdej sali, gdzie przyniesione przez dzieci pieniądze, przedszkolaki będą mogły wrzucać .

Zebrane pieniądze w całości zostaną przesłane na konto fundacji:

Numer konta:

Fundacja Gdy Liczy się Czas ul. Nowy Świat 30a/6, 20- 418 Lublin