"CO O ZDROWIU WIEDZĄ PRZEDSZKOLAKI" - międzygrupowy konkurs wiedzy o zdrowiu

Utworzono dnia 17.05.2022

W ramach realizowanego programu o tematyce zdrowotnej "Lepiej zapobiegać niż leczyć", zorganizowano w naszym przedszkolu międzygrupowy konkurs wiedzy o zdrowiu "Co o zdrowiu wiedzą przedszkolaki".

Konkurs miał na celu:
- kształtowanie postaw prozdrowotnych i zdrowego stylu życia;
- integrację zespołów grupowych oraz społeczności przedszkolnej.

W konkursie wzięły udział czteroosobowe drużyny z grup "Krasnoludki" i "Słoneczka''. Przedszkolaki dzielnie zmagały się z układaniem puzzli, wylosowanymi pytaniami, zagadkami słownymi, smakowymi oraz dotykowymi. Każdy zespół prezentował również wiersz i piosenkę o tematyce zdrowotnej. Uczestnicy wykazali się bogatą wiedzą z dziedziny zdrowia. Doskonale poradzili sobie że stresem związanym z rywalizacją,  wykazując przy tym dużo radości i zadowolenia ze wspólnej zabawy. Konkurs zakończył się wręczeniem dyplomów, drobnych upominków oraz pamiątkowym zdjęciem.

GRATULUJEMY !!!

DZIĘKUJEMY DZIECIOM I PANIOM Z GRUP "SŁONECZKA" i "KRASNOLUDKI"  ZA UDZIAŁ ORAZ MIŁĄ, WSPÓLNĄ ZABAWĘ.

Serdecznie dziękujemy sponsorom: Panu Jackowi Dubaj

"CO O ZDROWIU WIEDZĄ PRZEDSZKOLAKI" - międzygrupowy konkurs wiedzy o zdrowiu