Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024

Utworzono dnia 04.02.2023

Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Łęcznej informuje, że w związku ze zbliżającą się rekrutacją na rok szkolny 2023/2024, rodzice dzieci uczęszczających w bieżącym roku szkolnym do przedszkola, powinni złożyć deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego do 21.02.2023 r.

Deklarację będzie można pobrać w przedszkolu lub w poniższym załączniku. Dzieci już uczęszczające do przedszkola zostają przyjęte na podstawie deklaracji. Brak deklaracji we wskazanym ustawowo terminie spowoduje, że dzieci będą podlegały rekrutacji na zasadach ustawowych.

Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów składania deklaracji:

1. Wysłanie skanu podpisanej deklaracji drogą mailową na adres placówki: przedszkole1leczna@onet.pl
2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do placówki.

Postępowanie rekrutacyjne na wolne miejsca w przedszkolu rozpocznie się 1 marca 2023 roku, kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2023/2024. Szczegółowe informacje o rekrutacji wraz z harmonogramem zostaną zamieszczone na stronie przedszkola.

ZAŁĄCZNIKI:

Licznik odwiedzin: