Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej

Dzień Edukacji Narodowej 2023

Utworzono dnia 17.10.2023

17 października w naszym Przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której uczestniczyli nauczyciele oraz wszyscy pracownicy przedszkola. Uroczystą akademię z okazji DEN przygotowała grupa "Krasnoludki". Swoją obecnością zaszczycili nas Pan Leszek Włodarski Burmistrz Łęcznej oraz Pan Artur Radko Kierownik Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli, a także Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Marika Skoniecka i Pani Magdalena Gzik.

Podczas uroczystości zostały wręczone Nagrody Burmistrza oraz Nagrody Dyrektora za szczególne osiągnięcia zawodowe.

Wyróżnieni nauczyciele:

Pani Angelika Bukszyńska - Nagroda Burmistrza

Pani Anna Gomuła -Dobosz - Nagroda Dyrektora

Pani Alicja Puchlerz - Nagroda Dyrektora

Natomiast 12 października w Lublinie podczas wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej nagrodę Lubelskiego Kuratora Oświaty odebrała Pani Dyrektor Katarzyna Gańska.  Wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty gratulujemy i serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w wychowanie dzieci oraz życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Dzień Edukacji Narodowej 2023

Utworzono dnia 17.10.2023, 23:40