Dzień Kota

Utworzono dnia 19.02.2023

17 lutego 2023r.w naszym przedszkolu obchodziliśmy nietypowe święto – „Dzień kota”. W tym dniu wszystkie przedszkolaki upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół: dorysowując sobie wąsy oraz zakładając opaski uszy. Spotkanie rozpoczęło się wizytą wyjątkowego kociego gościa o imieniu "Proszek" wraz z Panią Karoliną Świątkowską z przychodni weterynaryjnej "Vetgroup". Pani weterynarz opowiedziała dużo ciekawostek na temat życia i pielęgnacji kotka. A "Proszek" dał się nawet pogłaskać chętnym dzieciom. Dzieci również obejrzały przedstawienie pt. "Chory kotek" oraz świetnie bawiły się przy piosenkach o kotkach. Było mnóstwo zagadek, na które dzieci bardzo szybciutko odpowiedziały. Ten dzień był pełen wrażeń, wszystkie dzieci wspaniale się bawiły i na pewno długo będą miały to spotkanie w pamięci.

Dzień Kota

Utworzono dnia 19.02.2023, 20:17