Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej

Dzień Przedszkolaka

Utworzono dnia 20.09.2021

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Obchody tego dnia mają być impulsem do podejmowania aktywności w zakresie upowszechniania edukacji przedszkolnej i szerzej – prawa dziecka do edukacji i wychowania przedszkolnego, zarówno wśród najmłodszych jak i dorosłych. W przedszkolach w tym dniu dzieciaki świętują ten dzień całodziennymi zabawami przyjmując życzenia od dorosłej kadry z przedszkola.

W naszym przedszkolu również nie zabrakło tego dnia atrakcji. Wiele radości na buziach naszych podopiecznych wywołały wesołe zabawy przy muzyce, magiczne sztuczki, pyszne słodkości oraz obowiązkowe medale i dyplomy.

Dzień Przedszkolaka

Utworzono dnia 20.09.2021, 23:06