KORONAWIRUS - aktualne informacje

Utworzono dnia 09.03.2020

SZANOWNI PAŃSTWO

Zgodnie z zaleceniami Lubelskiego Kuratora Oświaty zawieszamy organizację wycieczek, wyjść do miejsc gromadzenia się większej liczby osób.

Jednocześnie proszę o:

- przypomnienie dzieciom zasad przestrzegania podstawowych zasad higieny: częstego, prawidłowego mycia rąk oraz ochrony podczas kaszlu i kichania;

- pozostawienie dzieci przeziębionych i chorych w domu.

Zgodnie z rekomendacją MEN - osoby, które wróciły z terenów występowania koronawirusa i mają objawy grypopodobne, powinny „bezzwłocznie powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną oraz zgłosić się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego w szpitalu”.

Katarzyna Gańska

dyrektor

Przedszkola Publicznego nr 1 w Łęcznej

WAŻNE!

Infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia 800 190 590tu można uzyskać informacje dotyczące postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia nowym koronawirusem.

Licznik odwiedzin:

W poprzednim miesiącu: 1964