Krasnoludki i Słoneczka na stadionie GKS Górnik Łęczna

Utworzono dnia 03.04.2022

Przedpołudnie 28 marca 2022r.  było wyjątkowe dla dzieci z grupy „Krasnoludki’ i „Słoneczka”. Miały one  okazję zobaczyć stadion  GKS Górnik Łęczna oraz wejść w nawet największe zakamarki budynku klubowego. Wizyta rozpoczęła się w szatni zespołu, gdzie zapoznaliśmy się z zawodem piłkarza. Następnie bawiliśmy się wraz z piłkarkami na zielonym boisku i siedzieliśmy na trybunach, ucząc się dopingu naszej drużynie. Kolejnym punktem wycieczki były zabawy sportowe na boisku krytym. Wraz z piłkarkami dzieci wykonywały szereg ćwiczeń fizycznych. Bardzo podekscytowani próbowaliśmy naśladować zawodniczki  zielono-czarnych. Na pożegnanie przedszkolaki otrzymały  gadżety, po czym zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Wielkie emocje towarzyszyły dzieciom podczas drogi powrotnej, nie milkły opowieści o karierach piłkarskich, nie tylko chłopców ale i dziewczynek.  Co ważne wszyscy opuszczali stadion GKS Górnik Łęczna z uśmiechami na ustach i zapewne nie jeden z małych gości zawita kolejny raz w tym miejscu, tyle że już na trybunach dopingując.

Krasnoludki i Słoneczka na stadionie GKS Górnik Łęczna

Utworzono dnia 03.04.2022, 20:23