Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej

Mgiczne Ogrody

Utworzono dnia 23.06.2022

Wycieczka do Magicznych Ogrodów to ciąg dalszy atrakcji dla dzieci z okazji ich święta. 15 czerwca z samego rana dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych ulokowały się w autokarach, zapięły pasy bezpieczeństwa  i   wyruszyliśmy na wycieczkę  do Magicznych Ogrodów w celu poszukiwania niezwykłych przygód, odkrywania tajemnic i doświadczania wspaniałych wrażeń.

Podczas wędrówki  ścieżkami Magicznych Ogrodów spotkaliśmy wiele niezwykle ciekawych baśniowych postaci, a były to Mordole, Wróżki Smużki, Bulwiaki, RobankiSkrzat Kronikarz, Krasnoludy i Magiczne Ptaki.

Kim oni wszyscy są?, Jakie role pełnią w Magicznych Ogrodach? – nie zdradzimy tajemnicy! To trzeba zobaczyć na własne oczy i osobiście poznać baśniowych bohaterów.

Nasze przedszkolaki wykazały się ogromną umiejętnością koncentracji i utrzymywania równowagi podczas pokonywania zawieszonych wysoko nad ziemią mostów z przeszkodami, natomiast uruchomienie karuzeli napędzanej siłą mięśni nie sprawiło naszym małym „ atletom” żadnego problemu.

Dzień spędzony w Magicznych Ogrodach dostarczył dzieciom wiele radości, możliwości wykazania się oraz uwierzenia we własne możliwości. Zabawa była wspaniała i dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń, nawet ogromne zmęczenie nie starło radości z dziecięcych twarzyczek.  

Dzieci już planują następny wyjazd.

Mgiczne Ogrody

Utworzono dnia 23.06.2022, 20:30

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 123

W poprzednim tygodniu: 462

W tym miesiącu: 1755

W poprzednim miesiącu: 2202

Wszystkich: 83343