Mikołajki w przedszkolu

Utworzono dnia 07.12.2022

„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

Mikołajki to dzień, na który dzieci czekają z ogromną niecierpliwością. Zgodnie z tradycją 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. W tym dniu Mikołajek nasze przedszkolaki  zamieniły się w pomocników Mikołaja, ubrały się na czerwono, a ich głowy zdobiły mikołajkowe czapki oraz świąteczne opaski. Po przyjściu Mikołaja dzieci przywitały się z niezwykłym gościem i zaprezentowały się przed nim śpiewająco.Mikołaj był zachwycony i rozdał wszystkim dzieciom prezenty. Nikt nie dostał rózgi od św. Mikołaja, ponieważ w naszym przedszkolu są same grzeczne dzieci. Radość z prezentów była wielka. To był wspaniały, pełen radości dzień.

Dziękujemy kochany Mikołaju, że nie zapomniałeś o nas!

Dziękujemy  za wszystkie wspaniałości i wprowadzenie nas w czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia!

Mikołajki w przedszkolu

Utworzono dnia 07.12.2022, 00:19