Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej

,,Opowieści Gwiazdki” – przedstawienie bożonarodzeniowe

Utworzono dnia 20.12.2021

Nadejście tych pięknych świąt Bożego Narodzenia zapowiadają również organizowane w przedszkolu Jasełka. Obecny czas nie pozwolił na obejrzenie przedstawienia świątecznego na żywo z udziałem publiczności. Nie mniej jednak tradycji stało się zadość i dzieci z grupy ,,Słoneczka” wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały dla dyrekcji, grona pedagogicznego, pracowników obsługi, rodziców oraz koleżanek i kolegów Jasełka pt. “Opowieści Gwiazdki”. Czas spędzony podczas przygotowywania występu był wyjątkowy. Dzieci w roli Maryi i Józefa, Aniołków, Gwiazdek i Reniferów prezentowały się doskonale. Pięciolatki recytowały przygotowane role, śpiewały kolędy i pastorałki oraz wykonywały układy taneczno – ruchowe. Całemu nagraniu towarzyszyła podniosła, pełna radości świąteczna atmosfera.

Życzymy wszystkim z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radościoraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego roku.

Licznik odwiedzin:

W poprzednim miesiącu: 1979