Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej

Projekt "Starsze Siostry" w Słoneczkach

Utworzono dnia 24.01.2021

W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 w Łęcznej, dzieci z grupy „Słoneczka” uczestniczyły w zajęciach dotyczących projektu „Starsze siostry”. Wysłuchały utworu  „Z krainy baśni – Bajka” H. Sienkiewicza, mówiącej o dobroci, przemijaniu, urodzie i o tym co w życiu  liczy się najbardziej. Odpowiadały na zadawane przez nauczyciela  pytania i wspólnie wnioskowaliśmy, iż piękno, bogactwo, zaszczyty są przemijające a największym skarbem  człowieka jest  dobroć.

Oglądały i opisywały przedstawione atrybuty księżniczek - wróżek. Składały, w grupach, pocięty na części obrazek wróżki w całość, następnie kolorowały ilustracje przedstawiające wróżki.

Słoneczka aktywnie uczestniczyły w zajęciach i z dużym zaangażowaniem wykonywały zadania.

Projekt "Starsze Siostry" w Słoneczkach

Utworzono dnia 24.01.2021, 20:24