Przedszkolaki na Festynie Integracyjnym „Kiedy w duszy się raduję kolorami świat maluję…”.

Utworzono dnia 27.05.2023

Dnia 25 maja 2023 w Ośrodku Rewalidacyjno – Wychowawczym w Łęcznej odbył się Festyn Integracyjny „Kiedy w duszy się raduję kolorami świat maluję…”. Festyn zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Ich Rodzin SENSUS we współpracy z Ośrodkiem Rewalidacyjno - Wychowawczym w Łęcznej. Celem imprezy inegracyjnej było:

• zwiększenie wrażliwości i otwartości mieszkańców z terenu Powiatu Łęczyńskiego na różnorodne doznania artystyczne i kulturowe,

• wypromowanie, prezentacja twórczości osób z niepełnosprawnościami,

• integracja dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z ich rówieśnikami.

Festyn współfinansowany został przez Powiat Łęczyński.

Głównymi atrakcjami festynu były: przegląd twórczości artystycznej, warsztaty rękodzielnicze – ceramiczne, zabawy
i konkursy prowadzone przez animatora.

W przeglądzie artystycznym z naszego przedszkola udział wzięła grupa „Krasnoludki” pod kierunkiem p. Agnieszki Dubaj, która zaprezentowała taniec z pomponami oraz dziewczynki: Dominika Tarczyluk i Adrianna Krawczyk z grupy „Jagódki” pod kierunkiem p. Barbary Wiśniweskiej, które zaprezentowały piosenkę o mamie pt. „Kocham cię”.

Przedszkolaki były bardzo zadowolone i szczęśliwe, z ochotą korzystały z wszystkich atrakcji, bardzo mile spędziliśmy tam czas.

Utworzono dnia 27.05.2023, 20:44

Licznik odwiedzin: