Sukces Przedszkolaków w Ogólopolskim Konkursie Logopedyczno-Plastycznym

Utworzono dnia 26.04.2022

Z wielką radością pragniemy poinformować o wielkim sukcesie - dwoje naszych Przedszkolaków zostało wyróżnionych w Ogólopolskim Konkursie Logopedyczno - Plastycznym pt. "Rymy lubimy, gdy wymowę ćwiczymy".

Zadanie polegało na wykonaniu minimum dwóch sensorycznych obrazków, których nazwy rymują się. Ilustrację należało wykonać z użyciem materiałów o różnej fakturze i strukturze - gotowych elementów manipulacyjnych ćwiczących sprawność manualną, np. rzepy, sprzączki, zamki, guziki, różnorodne tkaniny, itp.

I miejsce zajął Ignacy Kwiatkowski z grupy Jagódki, ilustrując dwa wyrazy KOTEK – PŁOTEK

III miejsce zajął Leon Sadło ze Skrzatów, który wykonał pracę przedstawiającą rym KURA-GÓRA

Laureaci otrzymali dyplomy i książki, które pozwolą im kształtować poprawna wymowę.

Komisja Konkursowa doceniła pomysłowość, zastosowanie ciekawych technik, a także samodzielność wykonania prac .

Cieszymy się, że współpraca Logopedy i Rodziców w pracę nad wymową dzieci przekłada się również na włączanie się w akcje pozaprzedszkolne, jakim są Konkursy!

Dziękujemy wszystkim dziecim, które brały udział w konkursie oraz ich Rodzicom za wsparcie i motywowanie do działania.

Gratulujemy!

Sukces Przedszkolaków w Ogólopolskim Konkursie Logopedyczno-Plastycznym