Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej

V Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej "W Krainie Pluszowego Misia"

Utworzono dnia 04.12.2021

Już po raz piąty odbył się Przegląd Poezji Dziecięcej (dn. 25.11.2021), którego organizatorem była Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta Filia nr 2 wspólnie z Przedszkolem Publicznym nr 3 w Łęcznej.

Przegląd Poezji Dziecięcej to domena aktywności twórczej i recytatorskiej najmłodszych, czyli dzieci w wieku 3 – 4 lat. Tematem przewodnim przeglądu były utwory o przyjaciołach dzieci – ulubionych misiach. Przed uczestnikami przeglądu  on–line trudne zadanie przeniesienia widza w inspirujący klimat tej niepowtarzalnej imprezy.

Celem przeglądu jest rozbudzenie u dzieci zainteresowań poezją oraz rozwijanie umiejętności literackich, a także promowanie artystycznych zdolności dzieci ze szczególnym naciskiem na promocję kultury języka polskiego.

Nasze  przedszkole reprezentowała 3 letnia Julia Gzik opowiadając utwór „Złotowłosa i Trzy niedźwiadki”. Dziewczynka udowodniła, iż przygody Złotowłosej i niedźwiadków  słucha się z przyjemnością, o ile odtwarzająca artystka wkłada w prezentację całe swoje serce... Brawo za  piękną opowieść a przede wszystkim za odwagę i śmiałość!

V Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej "W Krainie Pluszowego Misia"

Utworzono dnia 04.12.2021, 22:25

Licznik odwiedzin: