VIII Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa

Utworzono dnia 08.06.2022

4 czerwca 2022r. na stadionie GKS „GÓRNIK” ŁĘCZNA odbyła się VIII MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA pod hasłem „DUŻY I MAŁY TO SPORTOWIEC DOSKONAŁY”.

Honorowy patronat nad olimpiadą objął: Burmistrz Miasta Łęczna, a organizatorem było: Przedszkole Publiczne nr3 w Łęcznej, GKS „GÓRNIK” ŁĘCZNA oraz GÓRNIK ŁĘCZNA S.A.

W olimpiadzie wzięło udział 7 przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci 5-letnie z grupy: „Słoneczka” i „Krasnoludki”. Wszystkie przedszkolaki dzielnie pokonywały różne konkurencje- stacje. Do pokonania miały: „Wyścig tunelem”, „Wędrującą gąsienicę”, „Sadzenie marchewek”, „Piłkarskiego węża”, „Przelewanie”, „Zawodnicy w szatni” oraz „Będę piłkarzem” czyli rzuty karne.

Nasze przedszkolaki wywalczyły 3 miejsce. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz medal, a przedszkole puchar i nagrodę. Była rywalizacja ale i wspaniała zabawa.

SERDECZNE WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!

VIII Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa