Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej

Witamy w nowym roku szkolnym 2020/2021

Utworzono dnia 29.08.2020

Witamy w nowym roku szkolnym 2020/2021

 

       Szanowni Rodzice, 1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny w naszym przedszkolu. Cieszymy się, że po tak długiej przerwie będziemy mogli spotkać się z naszymi wychowankami oraz poznać nowe przedszkolaki. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną bardzo prosimy o zapoznanie się z procedurą bezpieczeństwa obowiązującą od 1 września 2020r.


1. Do przedszkola przyprowadzamy tylko dzieci zdrowe bez objawów  choroby zakaźnej.

2. Rodzice przyprowadzający dzieci zobowiązani są do noszenia maseczek i zachowania bezpiecznego dystansu społecznego na odległość 1,5 m. Bez stosownego zabezpieczenia nikt nie będzie wpuszczany do budynku przedszkola.

3. Dziecko  przyprowadzane i odbierane jest wyłącznie przez jednego rodzica/opiekuna prawnego (osobę upoważnioną)  z zachowaniem wymaganych  wszelkich środków ostrożności (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk przy drzwiach przedszkola). Dzieci przyprowadzają tylko osoby zdrowe bez objawów choroby zakaźnej.

4. Rodzice będą mogli wejść do szatni przedszkolnej oraz holu, by zarejestrować przyjście i wyjście dziecka  kartą zachowując odpowiedni dystans społeczny  na odległość  co najmniej 1,5 m.

5. Dyżurujący personel przy drzwiach głównych przedszkola będzie dbał o zachowanie odpowiedniej liczby rodziców/opiekunów prawnych wchodzących do  szatni przedszkola oraz bezpieczną i sprawną komunikację z zachowaniem dystansu społecznego wynoszącego 1,5 m oraz  wszystkich środków zabezpieczających (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub korzystanie z płynu do dezynfekcji).

6. Wejście do przedszkola rodzice sygnalizują dzwonkiem umieszczonym przy drzwiach wejściowych.

7. Obowiązuje zakaz przynoszenia  własnych zabawek.

8. Wszyscy rodzice zobowiązani są do wypełnienia i przyniesienia do przedszkola w dniu 1 września 2020 - Deklaracji rodziców - załącznik nr 1

 

Życzymy wszystkim Rodzicom i dzieciom radosnego, spokojnego
i bezpiecznego powrotu do przedszkola.

 

Z wyrazami szacunku
Dyrektor i Pracownicy
Przedszkola Publicznego nr 1 w Łęcznej

 

ZAŁĄCZNIKI:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 389

W poprzednim tygodniu: 550

W tym miesiącu: 1559

W poprzednim miesiącu: 2202

Wszystkich: 83147