XXII Przedszkolny Festiwal Piosenki i Tańca „Debiuty 2025”
4 czerwca nasze przedszkole na XXII Przedszkolnym Festiwalu Piosenki i Tańca „Debiuty 2025” reprezentowały dzieci z dwóch grup: Słoneczek i Krasnoludków. Michalina H., Malwinka K. i Zosia R. z grupy ,,Słoneczka” zaśpiewały piosenkę pt. ,,Wołanie wiosny”. Przedszkolaki z grupy ,,Krasnoludki”: Anielka K., Alicja D., Marysia S., Jagódka D. zaśpiewały piosenkę pt. ,, Wiosna, wiosenka”. Występ dla małych artystów był niezwykłym wydarzeniem i nowym doświadczeniem, a nagroda i dyplom wspaniałą pamiątką.








