XXIV ZIMOWY FESTIWAL TEATRALNY „HEJ KOLĘDA KOLĘDA” ŁĘCZNA 2020

Utworzono dnia 18.12.2019

17 grudnia przedszkolaki z grupy „Krasnoludki” wystąpiły na scenie sali widowiskowej Centrum Kultury w Łęcznej. Pięciolatki wystawiły przedstawienie pt. „Zmartwienie Aniołków”. Celem festiwalu było przypomnienie i kultywowanie pięknej staropolskiej tradycji: jasełek, śpiewanie kolęd, chodzenie z szopką, a także prezentacja przykładów literackich nawiązujących do tradycji Święta Bożego Narodzenia lub tematyki zimowej. U wszystkich dzieci udział w festiwalu wywołał pozytywne emocje: radość, dumę i zaciekawienie. Dla grupy był to pierszy występ na tak dużej scenie, przedszkolaki czuły się jednak bardzo swobodnie. W ramach podziękowania za udział w festiwalu „Krasnoludki” otrzymały dyplom statuetkę.

XXIV ZIMOWY FESTIWAL TEATRALNY „HEJ KOLĘDA KOLĘDA” ŁĘCZNA 2020

Utworzono dnia 23.02.2020, 22:44