Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Utworzono dnia 03.07.2020

W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku odbyło się 24 czerwca.

W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku gdyż rozpoczynały one edukację jako 3 latki i przeszły trzyletni  tryb edukacji przedszkolnej. Przez te lata śledziliśmy ich postępy, widziałyśmy jak rosły i się rozwijały.

Upominki zakupione przez rodziców, dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego są pamiątką jaką dzieci otrzymały w podziękowaniu za ogromne zaangażowanie w zabawę i naukę. Dziękujemy dzieciom za ten wspaniały czas, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie pracować i myśleć o naszych przedszkolakach.

Kolejni absolwenci przedszkola  opuszczają nasze mury by rozpocząć po wakacjach naukę w szkole.  Życzymy  wielu sukcesów i spełnienia dziecięcych marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.

Zapraszamy do fotogalerii.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020