Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Zakończenie roku w Przedszkolu 2020-2021

Utworzono dnia 08.07.2021

„Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas”

W dniu 30 czerwca 2021 r. w naszym Przedszkolu odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego. Pożegnaliśmy dzieci z grupy Krasnoludki i pięciolatki z grupy Słoneczka. Młodsze dzieci wraz z dyrekcją i nauczycielami pożegnały starszaków, którzy we wrześniu rozpoczną naukę w szkole.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Dzieci pożegnały przedszkole wierszami oraz letnimi piosenkami. Każdy Absolwent, otrzymał dyplom oraz książkę na pamiątkę tego wydarzenia i drobne  prezenty.

Nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć grupy.

Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok w imieniu Dyrekcji  i Nauczycieli bardzo wszystkim dziękujemy.

Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w Szkole Podstawowej  w klasie „0”.

Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych, radosnych i wypełnionych zabawami oraz niezapomnianymi przygodami - WAKACJI!

Zakończenie roku w Przedszkolu 2020-2021

Utworzono dnia 08.07.2021, 00:34