Zajęcia warsztatowe do kampanii "Stop Przemocy"

Utworzono dnia 02.06.2022

We współpracy z Zespołem Interdyscyplinarnym Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie podjęliśmy trudny temat, którym jest przeciwdziałanie krzywdzenia dzieci. Pani psycholog Weronika przeprowadziła zajęcia na podstawie bajki terapeutycznej autorstwa Marii Molickiej pod tytułem „Księżycowy domek” oraz omówiła prawa dzieci na podstawie książki Artura Maciaka „Nic o nas bez nas! Dzieci i ich prawa”.

Słoneczka oraz Krasnoludki bardzo chętnie dzieliły się swoja wiedzą oraz pilnie słuchały swoich praw, między innymi do  prawa ochrony przed przemocą.

Niech nas nie dziwią rozmowy w domach jeśli któreś z dzieci będzie się chciało podzielić  tym, czego się dowiedziało w przedszkolu na zajęciach J Nie bójmy się tematu i podejmujmy go. Zapraszamy również do obserwowania strony facebookowej Zespołu Interdyscyplinarnego Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie ,w Łęcznej, oraz uczestniczenia w licznych konkursach oraz piknikach czy festynach organizowanych przez zespół.

Zajęcia warsztatowe do kampanii "Stop Przemocy"

Utworzono dnia 02.06.2022, 21:24