Utworzono dnia 18.11.2020

16.11.2020 w naszym przedszkolu odwiedziła wszystkie grupy Pani Basia niestety nie było to spotkanie na żywo tylko online. Wszystkie dzieci z wielką ochotą wysłuchały książeczki pt. ,,Przygody Fenka. Myję ręce. Dbam o zdrowie” M. Gruca, którą przeczytałam Pani Basia. Przedszkolaki dowiedziały się dzięki Pani Pandzie oraz Fenkowi i dzieciom ze Słonecznej Krainy: dlaczego powinniśmy myć ręce; poznały sytuacje w których jest to konieczne; zaznajomili się z nowym urządzeniem: mikroskopem cyfrowym  i dowiedziały się do czego służy, zobaczyli jak wyglądają bakterie oraz utrwaliły sobie właściwy sposób mycia rąk.

Pani Basiu dziękujemy ! Zapraszamy na kolejne czytanie.

,,Przygody Fenka. Myję ręce. Dbam o zdrowie” – czyta online Pani Basia z Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Łęcznej.

Utworzono dnia 18.11.2020, 22:59