Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Publiczne Nr 1 w Łęcznej

AKTUALNOŚCI, strona 1:

Zabawy ze sztuką "Żonkile" - I MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Utworzono dnia 31.05.2023

Serdecznie gratulujemy SZYMONOWI RADCZAKOWI z grupy MUCHOMORKÓW, wygranej w VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym pt.: „Zabawa ze sztuką „Żonkile” zorganizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody działającą przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej...

czytaj dalej na temat: Zabawy ze sztuką "Żonkile" - I MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Krasnoludki na Dniach Łęcznej

Utworzono dnia 31.05.2023

Trzydniową imprezą, pełną radości i rozrywki dla mieszkańców i gości, miasto Łęczna zakończyło obchody swoich 556 urodzin. W niedzielę, czyli w ostatnim dniu obchodów, na dużej scenie w parku Podzamcze wystąpiły nasze utalentowane przedszkolaki z grupy Krasnoludki...

czytaj dalej na temat: Krasnoludki na Dniach Łęcznej

Przedszkolaki na Festynie Integracyjnym „Kiedy w duszy się raduję kolorami świat maluję…”.

Utworzono dnia 27.05.2023

Dnia 25 maja 2023 w Ośrodku Rewalidacyjno – Wychowawczym w Łęcznej odbył się Festyn Integracyjny „Kiedy w duszy się raduję kolorami świat maluję…”. Festyn zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Ich Rodzin SENSUS we współpracy z Ośrodkiem Rewalidacyjno - Wychowawczym w Łęcznej...

czytaj dalej na temat: Przedszkolaki na Festynie Integracyjnym „Kiedy w duszy się raduję kolorami świat maluję…”.

Sukces Fabianka i Mai

Utworzono dnia 27.05.2023

Dnia 25 maja 2023 w Ośrodku Rewalidacyjno – Wychowawczym w Łęcznej, podczas Festynu Integracyjnego odbyło się ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pod nazwą  „Kiedy w duszy się raduję kolorami świat maluję…”

czytaj dalej na temat: Sukces Fabianka i Mai

Dzień Strażaka

Utworzono dnia 23.05.2023

4 maja - Dzień Strażaka to międzynarodowe święto obchodzone w Polsce jako święto zawodowe. Dzień ten został poświęcony strażakom w podziękowaniu za ratunek i pomoc, którą niosą w codziennej pracy. Chyba każdy przedszkolak chciałby zostać dzielnym strażakiem, nosić elegancki mundur i nieść pomoc potrzebującym...

czytaj dalej na temat: Dzień Strażaka

Ramka na zdjęcia dla moich Rodziców – warsztaty artystyczne

Utworzono dnia 21.05.2023

W dniu 19 maja 2023 roku w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty na których dzieci z grup Krasnoludki i Muchomorki wykonały ramkę na zdjęcia dla swoich Rodziców...

czytaj dalej na temat: Ramka na zdjęcia dla moich Rodziców – warsztaty artystyczne

„Obieg wody”- zajęcia w grupie Słoneczka

Utworzono dnia 18.05.2023

Uczniowie klasy 6 wraz ze swoją Panią Katarzyną Cieżak przeprowadzili zajęcia dla dzieci na temat znaczenia wody dla ludzi, zwierząt oraz konieczności jej oszczędzania...

czytaj dalej na temat: „Obieg wody”- zajęcia w grupie Słoneczka

Mobilne Planetarium w naszym przedszkolu

Utworzono dnia 14.05.2023

W piątek dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w seansie edukacyjnym w mobilnym planetarium - specjalnej kopule o kształcie kuli, która sprawiała wrażenie przestrzeni kosmicznej. W jednej chwili przedszkolaki przeniosły się w  zagadkowy świat  kosmosu. Odbyły wycieczkę w obszarze Układu Słonecznego...

czytaj dalej na temat: Mobilne Planetarium w naszym przedszkolu

Kids Run 2023 - biegi dla dzieci i młodzieży

Utworzono dnia 08.05.2023

Chcemy Was zaprosić na cykl biegów dla dzieci„Kids Run 2023”. Będzie to cykl, w którym nagradzamy udział i chęci, a nie wyniki sportowe...

czytaj dalej na temat: Kids Run 2023 - biegi dla dzieci i młodzieży

Konferencja ,,Szczęśliwa rodzina - mówimy nie uzależnieniom"

Utworzono dnia 06.05.2023

Dnia 26 kwietnia w Centrum Kultury w Łęcznej odbyła się konferencja ,,Szczęśliwa rodzina - mówimy nie uzależnieniom." Organizatorem konferencji było Publiczne Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej w Łęcznej. W konferencji uczestniczyli dyrektorzy, pedagodzy, psycholodzy, specjaliści, nauczyciele z placówek oświatowych powiatu łęczyńskiego oraz rodzice...

czytaj dalej na temat: Konferencja ,,Szczęśliwa rodzina - mówimy nie uzależnieniom"

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 221

W poprzednim tygodniu: 427

W tym miesiącu: 6

W poprzednim miesiącu: 1879

Wszystkich: 58976