Wycieczka Słoneczek do Domu Tradycji Ludowej

Utworzono dnia 13.06.2021

10 czerwca Dzieci z grupy Słoneczka wybrały się na wycieczkę do Domu Tradycji Ludowej w Starej Wsi. Dzieci wzięły udział w warsztatach twórczych - tworzyliśmy wełniane patyczaki. Odbył się również warsztat pszczelarski. Podczas tego warsztatu dzieci poznały pracę pszczelarza i pszczelego roju, podział zadań w pszczelej rodzinie, produkty pracy tych pracowitych owadów. Degustowaliśmy pyszny miodek, który rozdawały „pszczółki”. Mieliśmy okazję do wspólnych zabaw na wiejskim podwórku. Spotkaniu towarzyszyły kozy, o których życiu i roli      w życiu człowieka, pięknie opowiadała Pani Asia. Owocem naszych zajęć były piękne prace rękodzielnicze, ubogacona wiedza przyrodnicza i spełnienie największej potrzeby dzieciństwa – zabawy z rówieśnikami na łonie natury.

Wycieczka Słoneczek do Domu Tradycji Ludowej

Utworzono dnia 13.06.2021, 21:34