Wycieczka Krasnoludków do szkoły

Utworzono dnia 24.05.2021

Dnia 20 maja wybraliśmy się do Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej, żeby dzieci wraz z rówieśnikami z przedszkola mogły poznać drogę do szkoły, zobaczyć co ciekawego znajduje się po drodze, zwiedzić otoczenie placówki szkolnej, zobaczyć szkolny plac zabaw - który dzieci oceniły, że jest bardzo podobny do przedszkolnego, na jego terenie również znajduje się górka. Przed szkołą spotkaliśmy dwie pracujące tam Panie, z którymi trochę porozmawialiśmy i okazało się, że są bardzo miłe - zaprosiły nas do obejrzenia otoczenia szkoły i placu zabaw. Przez okna udało nam się wypatrzyć starsze rodzeństwo niektórych naszych dzieci. Uczniowie do nas machali i witali szerokim uśmiechem, zwłaszcza byli absolwenci naszego przedszkola. Mamy wrażenie, że pierwsze lody przełamane i dzięki tej wycieczce we wrześniu będzie łatwiej Krasnoludkom odnaleźć się w nowym środowisku. Bardzo im tego życzymy i robimy wszystko, żeby tak właśnie było.

Wycieczka Krasnoludków do szkoły

Utworzono dnia 24.05.2021, 22:53