Utworzono dnia 05.06.2022

Mając na uwadze, że w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, szczęśliwe Rada Rodziców zadbała o to, aby ten dzień był dniem wyjątkowym, pełnym atrakcji, aby na długo pozostał w pamięci przedszkolaków. W tym roku dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy zorganizować go na placu przedszkolnym z udziałem wszystkich wychowanków.

Puszczanie baniek mydlanych – tych ogromnych i maleńkich, które wznosząc się w górę powodowały zachwyt i radość dzieci to jedna z atrakcji. Każde dziecko wedle uznania mogło skorzystać ze  sprzętu sportowego na siłowni zorganizowanej na terenie ogródka przedszkolnego. Radosne hasanie na dmuchańcach pochłonęło niespożytą energię wysportowanych przedszkolaków. Zmęczeni, ale zadowoleni udaliśmy się na przepyszne przekąski.

Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen ciekawych wrażeń. Dziękujemy Radzie Rodziców za zaangażowanie w organizację imprezy. Dzieciom życzymy spełnienia marzeń i wiele radości.

Utworzono dnia 05.06.2022, 20:34