Dzień Mamy i Taty

Utworzono dnia 06.06.2022

Mama i Tata to najważniejsze słowa w życiu dziecka. Są one uosobieniem ciepła, miłości, bezpieczeństwa i troski. Dlatego pielęgnowanie oraz umacnianie więzi między dziećmi i rodzicami jest rzeczą  niezmiernie ważną.

Dnia 24 maja 2022 roku Skrzaciki zaprosiły swoich rodziców do przedszkola na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Wierszami, piosenkami, tańcem maluchy dziękowały im za okazywaną miłość i trud wychowania. Na twarzach rodziców widać było radość oraz ogromne wzruszenie. Za piękny występ dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Następnie pociechy wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Potem wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Był to dzień pełen wrażeń i radości.

Dzień Mamy i Taty

Utworzono dnia 08.06.2022, 20:56