Rodzinna wyprawa do parku linowego

Utworzono dnia 27.05.2023

Park linowy to profesjonalnie przygotowane platformy o różnym poziomie trudności, dzięki którym każdy, zarówno mały jak i duży cieszy się widokami przyrody z zupełnie innej perspektywy. Z okazji Dnia Matki, Święta Rodziny oraz zbliżającego się Dnia Dziecka Rada Rodziców zorganizowała dla naszych milusińskich rodzinną wyprawę do Parku linowego „Laluna” w Ciechankach.

Celem wycieczki było podnoszenie sprawności fizycznej dzieci oraz zdobywanie doświadczenia w bezpiecznym i pięknym otoczeniu przyrody pod czujnym okiem rodziców oraz integracja rodzin. Zanim rozpoczęliśmy podbój parku, instruktorzy zapoznali zarówno dzieci jak i rodziców z obowiązkiem przestrzegania bezpieczeństwa oraz przeszkolili z zakresu użytkowania sprzętu. Po krótkim instruktażu dzieci korzystały z przejść i zjazdów linowych. Adrenalina rosła, było ciężko, ale wszyscy dali radę.

Miłą niespodzianką dla rodziców był występ dzieci w montażu słowno – muzycznym. Na zakończenie dzieci wraz z rodzicami degustowały kiełbaski przy ognisku.

Wyprawę do parku linowego należy zaliczyć do bardzo udanych :).

Rodzinna wyprawa do parku linowego

Utworzono dnia 27.05.2023, 20:58