Idziemy do zoo

Utworzono dnia 20.03.2023

Skrzaciki zdobywały wiadomości na temat zwierząt egzotycznych. Przedszkolaki poznały wygląd wybranych zwierząt, ich sposób życia oraz naturalne środowisko, z którego pochodzą. Dzieci chętnie poruszały się oraz naśladowały zwierzątka w rytm piosenki pt. ,,Idziemy do zoo”. Przedszkolacy bardzo dobrze zapamiętali wygląd zwierząt i ptaków egzotycznych, dzięki temu podczas zabawy dydaktycznej, której celem było wyszukanie fragmentu wyglądu danego zwierzęcia spośród wielu zdjęć i dopasowanie go do obrazka z całym zwierzątkiem, zrobili to bez problemu. Na koniec Skrzaciki mogły się wcielić w rolę zwierząt egzotycznych oraz wysłuchać książki z odgłosami zwierząt egzotycznych z którą zapoznała Nas Pani Basia z biblioteki.

Idziemy do zoo

Utworzono dnia 20.03.2023, 23:56