Halloween u Słoneczek

Utworzono dnia 01.11.2020

Przybliżanie dzieciom kultury krajów, w których mówi się po angielsku gra istotną rolę w procesie uczenia się języka obcego. Maluchy zdobywają w ten sposób wiedzę w atrakcyjnym, inspirującym kontekście związanym z prawdziwymi tradycjami. Dzięki zajęciom okolicznościowym, dzieci lepiej zapamiętują wprowadzany materiał - doświadczenia i towarzyszące im emocje zapadają małym poliglotom mocno w pamięć, dzięki czemu łatwiej im przywołać słownictwo i struktury utrwalane podczas takich zajęć. Ponadto, na zajęciach o tematyce Halloween, dzieci rozwijają także swoją wrażliwość międzykulturową, obserwując, jak różnorodnie ludzie w innych krajach celebrują swoje tradycje.

A jak bawiły się Słoneczka na zajęciach z elementami Halloween? Zapraszamy do galerii.

Halloween u Słoneczek

Utworzono dnia 01.11.2020, 20:18