"Paluszki czyli o dziesięciu takich, którzy nigdy się nie nudzą” – czyta Pani Basia W.

Utworzono dnia 07.06.2021

31 maja w ramach projektu ,,Cała Łęczna Czyta Przedszkolakom” w okolicznościach pięknej przyrody, Pani Basia W. z Miejsko Gminnej Biblioteki w Łęcznej przeczytała przedszkolakom z  grupy ,,Muchomorki” i ,,Skrzaty” fragment książki Renaty Piątkowskiej pt. "Paluszki czyli o dziesięciu takich, którzy nigdy się nie nudzą”. Dzieci z wielkim zaangażowaniem odpowiadały na pytanie dotyczące tekstu, dowiedziały się również, że paluszki wykonują bardzo dużo czynności, dlatego nie mają czasu na nudę. Pani Basia dała również zadanie, aby dzieci odrysowały swoje dłonie na kartce i namalowały co ich paluszki robią.

Na zakończenie czytelniczego spotkania przedszkolaki otrzymały zakładki do książeczek wypożyczonych  w ramach akcji „Koszyk z książkami”.

Utworzono dnia 07.06.2021, 21:53