Słoneczka, Krasnoludki i Muchomorki realizują zajęcia z programu „Skąd się biorą produkty ekologiczne”

Utworzono dnia 15.05.2023

Dzieci z grupy Słoneczka, Krasnoludki i Muchomorki zrealizowały w ciągu tygodniowego bloku edukacyjnego założenia programu „Skąd się biorą produkty ekologiczne”. Na pierwszych zajęciach dzieci obejrzały film, a ich zadaniem było zaobserwowanie jaki jest proces powstawania produktów ekologicznych. Dowiedziały się również, że Eko oznacza produkty naturalne, czyli takie, które nie zawierają sztucznych dodatków. Ponadto zapoznały się z Piramidą Żywienia i każde dziecko wykonało własną. Kolejnym z zadań była wycieczka do pobliskiego sklepu Lidl na ekologiczne zakupy.

Pamiętajmy, że zdrowe nawyki żywieniowe wprowadzane od najmłodszych lat

procentują w dorosłym życiu!

Utworzono dnia 15.05.2023, 21:12