Wycieczka do Domu Tradycji Ludowej

Utworzono dnia 27.05.2023

W środę 24 maja przedszkolaki z grupy Jagódki wybrały się na wycieczkę do Domu Tradycji Ludowej w Starej Wsi. Pani Joasia serdecznie nas przywitała a towarzyszył jej Kozioł imieniem Kudłaty ????. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat tego, jak kiedy żyły nasze prababcie i czym kiedyś bawiły się dzieci. Pani Joasia opowiedziała nam też na czym polega praca Pszczelarza i chętne dzieci  mogły na chwilę zamienić się w pszczelarzy. Niespodzianką była nieoczekiwana wizyta prawdziwego Pszczelarza, który sam opowiedział o swoim zawodzie i pokazał ramki wyjęte z ula ????. Na koniec Pani Joasia przygotowała dla nas kilka zabaw, które dzieciom sprawiły wiele frajdy. Było to bardzo miłe spędzony czas.

Wycieczka do Domu Tradycji Ludowej

Utworzono dnia 27.05.2023, 00:59